Blue-Ribbon.com.pl

O MNIE

Witaj na mojej stronie! 

Mam na imię Gosia! Bardzo mi miło, że mnie odwiedziłeś :) 

Z zawodu jestem grafikiem warsztatowo - komputerowym. Moją specjalizacją w trakcie studiów było łączenie różnych technik graficznych z tradycyjną fotografią analogową. Lubię eksperymentować w pracowni i w swoim studio fotograficznym. 

Wyształcenie: 

2006r. - Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych im. Piotra Michałowskiego w Rzeszowkie, specjalizacja: wystawiennictwo.
2009r. - Uniwersytet Rzeszowski, Wydział Sztuki w Krasnem, specjalizacja: grafika warsztatowa.
2013r. - Wyższa Szkoła informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, specjalizacja: grafika komputerowa.

Od 2005 roku zajmuję się fotografią. Oczywiście początki nie były tak proste jakby się wydawało. Jeszcze w rzeszowskim "Plastyku" poznawałam magiczne terminy takie jak: ISO czy przesłona :) Z pokorą do sprzętu i cierpliwością do samej siebie zgłębiałam swoją wiedzę. Pasja i wielka potrzeba tworzenia sprawiła, że zapragnęłam aby moje zainterosowania stały się w przyszłości pracą zarobkową. 

Obecnie zajmuję się fotografią oraz grafiką komputerową. Największą radość sprawia mi jak to co robię, daje radość najmłodszym klientom i ich rodzicom. Dlatego specjalizuję się w ilustracjach dla dzieci oraz grafiką np. dyplomów szkolnych, szablonów fotoksiążek, zaproszeń itp.

Zajmuję się również zarządzaniem barwą. Współpracuję z profesjonalnymi fotografami dla którcyh wykonuję projekty fotoksiążek oraz różnych foto-pamiątek okolicznościwych, które mogę zaoferować swoim klientom.

Współpracuję z takimi firmami jak: najlepszefoto.pl, nphoto.co.uk, colorland, voogouwolnijkolory.pl i jeszcze kilka :P

W wolnych chwilach ...

Maluję :) to jest coś co pozwala mi oderwać się od codzienności.
Szyję :) ... stroje dla moich modeli i inne misie przytulaki :) zapraszam również do galerii Handmade with love www.blueboon.pl , którą tworzę razem z moimi przyjaciółmi.

Wystawy:

* 2009 I Międzynarodowe Biennale Młodej Grafiki Prima Septembris - Przeciw Nienawiści Wrocław 2009, Mecenasi: Dan Reisinger, Jacek Szewczyk, Oleg Yakhnin, Friederike Girst i Holger Felten.

Promocja Grafiki: Izrael, Niemcy, Polska i Rosja.

http://primaseptembris.pl/en/aktualnosci.html pozycja nr 52

* 2009 – wystawa zbiorowa „Klub Smakosza” Rzeszów, fotografia

Publikacje:

W trakcie ... Zarządzanie barwą oraz postprocessing fotografii cyfrowej.

Zapraszam do oglądania mojego portfolio!

001-kz.png002-artstudio.png003_logo-esthetic.png004inspirelle.png005-dekoracje4u.png006-Logo_szare.png007-sposiamo.png008-budka.png001-kz.png002-artstudio.png003_logo-esthetic.png004inspirelle.png005-dekoracje4u.png006-Logo_szare.png007-sposiamo.png008-budka.png